“Черноморските културни коридори – неизползваните възможности” е едно от основните тематични направления на предстоящия форум в Бургас
Отворена е програмата за Националната кръгла маса за 2023 година под наслов „ЧЕРНО МОРЕ И СИНИЯТ РАСТЕЖ В БЪЛГАРИЯ“.
Черноморски институт в Бургас Ви кани да се включите в работата на Националната кръгла маса „Морето – граница или врата“, която ще се проведе на 3 ноември 2023 г. в Бургас, посветена на Международния ден на Черно море.
Тематичните направления, по които ще работи Кръглата маса, са следните:
- Синият растеж в местните и национални политики;
- Черноморските културни коридори – неизползваните възможности.
В рамките на Националната кръгла маса ще е проведе Младежки семинар „Младите и морето“.
Можете да изпратите заявките си за участие най-късно до 25 октомври 2023 г. на имейл-адреса на Черноморски институт: black_sea_institute@abv.bg.
Националната кръгла маса „Морето – граница или врата“ се организира и провежда в партньорство с вестник „Черноморски фар“ и СНЦ „Клуб за спортен риболов „Гларус”- Бургас“.
Подробна информация може да получите на следната интернет страница: https://blacksea.bg/novini-statii/pokana-natcionalna-kr-gla-masa/.
проф. д.н. Венелин ТЕРЗИЕВ